Sinüzit Tedavisi

Güvenli Sinüzit Ameliyatı Nasıl Olur?

Güvenli bir sinüzit ameliyatı için günümüzde yaygın olanaklara kavuşmuş durumdayız. Burada öncelikle ameliyatı yapacak uzmanın bu konudaki eğitim ve deneyim süreci önemlidir. Günümüzde sinüzit ameliyatları endoskoplar yardımıyla yapıldığından özel donanım gerektirmektedir. Polipli sinüzitler için özellikle geliştirilmiş araçların kullanımı belirgin bir üstünlük sağlar. Anatomisi güç koşullarda ve tekrarlayan bazı sinüzit ameliyatlarında navigasyon dediğimiz çok özel bir yol gösterme donanımı gerekebilir. Nişantaşı KBB Grubu olarak tüm bu olanaklara sahip olmanın güvenliğini yaşamaktayız. Ayrıca ameliyata girecek hastanın bir süre endoskopik olarak ameliyat öncesi izlenimi ve mevcut sinüzit koşulunun uygun seçilmiş tıbbi tedavilerle ameliyata hazır hale getirilmesi, bir başka deyişle ameliyat başarısını arttırmaya yardımcı tıbbi tedavinin önceden uygulanmış olması, ameliyatın güvenliğini de arttırmaktadır.

 

İlgili linkler:

Sinüzitin İlaçla Tedavisi Nasıl Yapılır?

Sinüzitin Ameliyatla Tedavisi Nasıl Yapılır?


Navigasyon cihazi ile guvenli sinuzit ameliyati
  Navigasyon cihazı ile güvenli sinüzit ameliyatı


  Sinüzit ameliyatında kullanılan navigasyon cihazı

 

Anasayfa I Hakkımızda | Burun-Sinüs Hastalıkları | Sinüzit Tedavisi | Sinüzitte Güncel | Genel Bilgiler | İletişim | Site Haritası

Bu site içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması yasalara göre yasaklanmıştır.
Tıp bilimi değişimlere açıktır ve bu site içeriğindeki bilgilerden dolayı uygulamada KBB Nişantaşı Grubu sorumlu olamaz.

© Copyright 2009 KBB Nişantaşı Grubu. Tüm Hakları Saklıdır.